Hakkımızda

Cam ve Aynada Proje Fabrikası


Toplamda 2.000 m2‘nin üzerinde yayılan üretim kapasitemiz ile 1984’den beri sizlere çözüm ortaklığı sunan Metin Cam, her yıl teknoloji yatırımları ile sizlere daha iyi hizmet sunmak için kendini geliştirmektedir. Kısacası “Proje Fabrikası” olarak da bilinen Metin Cam, sizleri önemser ve asla özgün stilinizden ödün vermemenizi sağlar.

Yılların birikimi olan bilgi ve deneyim, malzemelerin ve işlemenin en özellerinden camın üstünde hayat buluyor.

Hiçbir cam ve ayna, birbirini tekrarlamıyor hatta anımsatmıyor bile… Her yeni proje, taptaze bir ilhamı takip ederek doğuyor, yetenekli ellerde, teknoloji desteğiyle özenle şekilleniyor ve bittiğinde gerçek anlamda eşsiz ifadeye kavuşuyor. Cam ve ayna, formlarını ve sınırlarını keşfetmeye doyamıyor. Kişilere, projelere ve hayallere Metin Cam’da önem veriliyor ve titizlikle hayata geçiriliyor. En ufak hata payı kabul etmeksizin, istediklerinizi sizlere zamanında ve en son teknoloji ile birlikte sunuyoruz.

  • Uygulama
  • Tasarım ve Yaratma
  • Fikir ve Konsept
  • Ön Fizibilite

İç Mimari


Projeleriniz için en iyi çözüm ortağınızı arıyorsanız Metin Cam olarak her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Tasarımlarınızı, tamamen teknoloji ile bütünleştirerek kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Vitrin Dekorasyon


Bir çok eşsiz güzellikte olan mağaza ve showroomlarınızın vitrinlerini Metin Cam olarak tecrübe ve eşsiz kalite ile size her alanda özgün fikirlerinize bağlı kalarak ister tamamen cam, isterseniz fotoselli cam kapılar ile Avrupa standartlarına uygun olarak siz değerli proje sahiplerine yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mağaza Dekorasyon


Mağazalarınızda cam ve aynaya dair herşey Avrupa standartlarında, kusursuz şekilde üretim yapılarak sizlere farklı ve estetik ruhunuzu yansıtmakta öncü oluyoruz.

Tasarım Ürünler


Cam ve aynaya dair hayallerinizi, aynı zamanda yapılamaz denilen her şeyin Metin Cam’da yapılacağını sizlere yansıtabilme imkanı sunuyoruz.

Cam Balkon


Mevsim geçişlerinde isteğiniz yaşam alanlarında ferah bir ortam sağlayabiliyoruz. Metin Cam olarak sizlere daha şık ve ferah ortamlar sağlamaktan mutluluk duyarız.

Kış Bahçesi


Metin Cam’da sizlere her şeyi mükemmel kalite ile en iyi cam ve ayna aksesurlarını kullanarak, ister cam tavan isterseniz tente tavan ile fikirlerinizi yansıtmakta çözüm ortağı olabiliyoruz.